Home O nás Reference Média Kontakt
Naše služby

Vážení přátelé,
vítáme Vás v Dexter Star, v luxusním prostředí, v místě určeném pro jedinečné zážitky pod dohledem těch nejlepších odborníků z oboru. Díky široké škále služeb si u nás vybere opravdu každý. Nabízíme procedury a zdravé zážitky v oblasti rehabilitací - Dexter therapy, masáží - Dexter SPA, výživového poradenství - Dexter diet, masérských kurzů - Dexter academy, a kosmetiky - Dexter cosmetics. Profesionalita našich kolegů zajistí Vaši naprostou spokojenost. Zakládáme si na individuálním přístupu ke klientům, kterým ve všem vycházíme maximálně vstříc.

Dexter therapy je nestátní zdravotnické zařízení, kde se o Vás postarají ti nejlepší terapeuti. Náš odborný personál má vysokoškolské vzdělání v oboru fyzioterapie, masáží a výživového poradenství. Mnozí z našich terapeutů sami vyučují dané metody v mezinárodní akademii. Dexter SPA je místo určené pro jedinečné zážitky, o které se postarají ti nejlepších maséři a terapeuti. Jsme tvůrci mnoha procedur, naši maséři a masérky prošli náročným školením, většina z nich má zahraniční zkušenosti z Havaje, Indie, USA, Srí Lanky a mnoha dalších zemí. Mají mezinárodní akreditaci terapeutů DAI Int. a řídí se přísným indexem Dexter SPA. Předností veškerého personálu je přátelské jednání a osobní přístup ke každému klientovi. Dexter diet, to je tým těch nejlepších nutriční terapeutů, kteří mají vysokoškolské vzdělání v oboru výživového poradenství a psychologie. Zakládáme si na individuálním a diskrétním přístupu ke klientům, díky tomu Vám sestavíme jídelníček přímo na míru či zajistíme další služby a požadavky. Dexter cosmetics je tým těch nejlepších kosmetiček a vizážistek.

Náš odborný personál je kvalitně proškolen a má ve svém oboru již mnohé zkušenosti. Díky široké škále služeb si u nás vybere opravdu každý. Rádi s Vámi probereme Vaše představy a přání, kterým se během procedur plně přizpůsobíme. Při návštěvě Dexter cosmetics se můžete těšit na velice příjemné prostředí a komfortní servis.